За фактом забруднення земель та повітря у Луцьку місцева прокуратура розпочала два кримінальні провадження (Відео)

фото: vo.suspilne.media

фото: vo.suspilne.media

 Джерелом неприємного запаху у Луцьку є мелясна барда з підприємства «Біопаливно-енергетична компанія». Такий висновок зробила начальник відділу екології Луцької міської ради Оксана Тарабанюк.

На полях фільтрації Гнідавського цукрового заводу — лагуни з рідин, інформує vo.suspilne.media.

Екологиня каже: вони є джерелом неприємного запаху.  Вимогу зупинити роботу підприємства озвучили напередодні на громадських слуханнях до начальника державної екологічної інспекції області Олександра Ткачука.

Олександр Ткачук, начальник державної екологічної інспекції в області розповів, що його працівники  проводили комплексну перевірку Біопек і цукрового заводу. Знайшли дуже багато порушень. Найбільші порушення були в частині немає дозволів на викиди на Біопеці, є  порушення забруднення земельної ділянки, незаконне зберігання барди. Видано десь зо 15 приписів щодо відходів, води.

Обстеження з квадрокоптера показали, як розповіла начальник відділу екології  міськради Оксана Тарабанюк, лагун з неприємним запахом нарахували десять.

За зверненнями громадян, каже екологиня, формують щоденні карти розповсюдження запахів Луцьком.

Лабораторні дослідження повітря з неприємним запахом показали, що лучани дихають шкідливими речовинами, — каже директорка лабораторного центру Наталія Янко.

За фактом забруднення земель та повітря у Луцьку місцева прокуратура розпочала два кримінальні провадження, — розповіла речниця прокуратури Волині Наталія Мурахевич.

На громадських слуханнях з приводу смороду в місті зареєструвалося більше 247 волинян, розповів лучанин Володимир Бут-Гусаїм, який допомагав у організації слухань. Окрім вимоги зупинити роботу БіоПЕКу лучани просили працівників міськради перевірити зливову систему міста на наявність незаконних врізок, закупити обладнання для аналізів повітря на вміст шкідливих речовин, встановити камери спостереження біля полів фільтрації Гнідавського цукрового заводу. У зверненні до синоптиків: встановити пункти спостереження  за довкіллям в районах Львівської, ЛПЗ, Вересневого. За ці резолюції проголосувала більшість присутніх, проти були троє, четверо утрималися.

Подробиці — у сюжеті UA: ВОЛИНЬ:

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook