За чотири роки на Донбасі на третину зменшилася кількість підприємств

ASS3717-825x400Кількість підприємств у Донецькій і Луганській областях зменшилася на 56% і 71% відповідно. Такі дані представив експерт ГО «Український інститут майбутнього» Ярослав Пилипчук під час презентації дослідження «Чотири роки війни. Криза робочої сили на Донбасі» в Українському кризовому медіа-центрі.

За даними експерта, зменшився також валовий регіональний продукт – на 30% та 56% відповідно у Донецькій і Луганській областях.

Серед інших проблем жителів Донбасу – зникнення промислового виробництва, зменшення зайнятості та збільшення безробіття населення. Рівень зайнятості у 2017 році зменшився до 55% у Луганській та 50% у Донецькій області.

Читайте також: У Донецькій і Луганській областях визнали неефективними центри зайнятості

Рівень безробіття становить у середньому 15%. Респонденти відзначили також вікову дискримінацію під час пошуку роботи. «Більшість респондентів зазначають, що існує вікова дискримінація при працевлаштуванні. Більшість з них говорять, що у віці більше 35-40 років знайти роботу стає значно складніше, іноді – практично неможливо, тому що такі резюме роботодавці навіть не розглядають», – наголосила Галина Янченко, експерт ГО «Фундація.101».

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook