За 6 мільярдів доларів Індія планує придбати російські ракетні системи «Тріумф». Як відреагують США?

10Адміністрації Дональда Трампа доведеться задуматися, як діяти з Індією, якщо вона вирішить придбати в Росії п‘ять зенітних ракетних систем «Тріумф» за шість мільярдів доларів, повідомляє «Голос Америки».

Про таку угоду домовлялися в Москві, коли там перебував з візитом індійський міністр оборони. А її підписання означатиме порушення Індією американських санкцій проти Росії. Ось чому адміністрація США опиниться перед вибором: покарати Делі за порушення санкцій чи змовчати. Вибір не з простих. З одного боку, Сполученим Штатам вигідне співробітництво з Індією, яка у своєму регіоні виконує роль стримувального фактора щодо Китаю, та й американські виробники військової техніки зацікавлені в індійських контрактах. А з другого боку, якщо Індія купить російську військову техніку, то тим самим вкаже на пріоритетний вибір у справі військово-технологічного співробітництва.

За даними Стокгольмського інституту миру, обсяги продажу США військових товарів Індії зросли з нуля 15 років тому до нинішніх 15 мільярдів доларів. Протягом останніх п’яти років США стали другим, після Росії, за обсягом постачальником зброї до Індії.

 


 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook