З’явився список підприємств Донбасу, які бойовики привласнять. Обладнання заводів уже в Росії?

Так виглядав "Стірол", коли працював

Так виглядав «Стірол», коли працював

Олігархам є над чим замислитись: схоже, їх заводи їм уже не належать. І справа не тільки в тому, що через війну на Донбасі підприємства ці зупились. Справа в тому, що підприємств цих як таких уже не існує – від них, у кращому випадку залишились розтрощені стіни. Є над чим замислитись і українській владі – промисловість Донбасу доведеться відновлювати чи не «з нуля».

У «чорний список» ДНР потрапили найбільші вугільні, металургійні, хімічні, машино- і приладобудівні підприємства Донбасу. Такий вибір бойовиків невипадковий: вочевидь вони обрали для «інвентаризації» з подальшою «утилізацією» ті непрацюючі гіганти промисловості України, обладнання з яких вивезли до Росії «гуманітарні» КамАЗИ.

Так звані уряди терористичних «ДНР» і «ЛНР» почали «інвентаризацію» непрацюючих підприємств, розташованих на непідконтрольних українській владі територіях. Як повідомило донецькому виданню 62.ua джерело в «уряді ДНР», заводи, які на цей момент не працюють, вже з 1 листопада 2014 р. «будуть націоналізовані з подальшою утилізацією». Джерело, посилаючись на спеціальну постанову «ДНР», каже, що таке рішення пояснюють, зокрема, «проблемами з наповненням бюджету».

«Профільним міністерствам дана команда до 27 жовтня провести інвентаризацію непрацюючих підприємств, — заявило джерело. — Потім почнеться процес націоналізації».

У «чорний список» ДНР потрапили найбільші вугільні, металургійні, хімічні, машино- і приладобудівні підприємства Донбасу. Серед них: Донецький метзавод; Донецький коксохім; ДП «Донвугілля»; ДВАТ «Донецкуглеобогащение»; Шахта ім. Засядька О.Ф.; ПАТ «Донецькгірмаш»; завод «Топаз»; завод «Стирол»; Горлівський коксохім; Єнакіївський метзавод; Єнакіївський коксохімічний завод; Макіївський меткомбінат; Макіївський труболиварний завод; Макіївський коксохімічний завод; Ясинівський коксохім; Харцизький трубний завод»; ДП «Шахтарськантрацит»; ДП «Торезантрацит»; Сніжнянський машзавод; Стахановський вагонобудівний завод; Стахановський феросплавний завод; Стахановський машзавод; Стахановський завод технічного вуглецю; ДП «Луганськвугілля»; Луганський ливарно-механічний завод; Луганський машзавод; Луганський трубний завод; Луганський патронний завод; ПАТ «Краснодонвугілля»; ДП «Донбасантрацит»; ДП «Антрацит»; ДТЕК «Ровенькиантрацит»; ДТЕК «Свердловантрацит».

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook