З’явився кліп до дев’ятого синглу проекту #ПісніВійни — пісні «На схід» (Відео)

pisni_viyny_0

Композицію записали десантник з 80-ї десантно-штурмової бригади Богдан Ковальчин та вокаліст гурту «Мері» Віктор Винник.

Пісня «На схід» — це відверта сповідь автора-воїна Богдана Ковальчина, котрий до війни працював на радіостанції, через що згодом на фронті отримав позивний FM. Писати пісні чоловік почав на війні.

«На схід» — це більше емоція, ніж пісня. Та емоція, яка гризе тебе після повернення: невизначеність, несприйняття, часто відчай… — розповідає Богдан Ковальчин.

«У пісні «На схід» — слова і почуття людини, яка пройшла війну. Тут чути біль від того, що часто ці люди після повернення із фронту не знаходять себе у мирному просторі, — каже лідер гурту «Мері» Віктор Винник.

Читайте також: «А я поїду на Схід»: з’явилася нова пісня про війну на Донбасі (Відео)

Головну роль у кліпі «На схід», оператором та режисером якого виступив Віталій Костишин (ArtSide Production), виконав бойовий побратим Богдана Ковальчина Володимир Шамрай – боєць АТО, старшина десантних військ (80-та бригада). В АТО десантники були пліч-о-пліч, воювали у місті Щастя Луганської області – у 2014-15 роках.

Відео - Пісні Війни

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook