Є нові дані, куди з окупованого Донбасу зник бойовик Ходаковський

Ходаковський на пк нейтральнГоловний опонент так званого «глави ДНР» Олександра Захарченка Олександр Ходаковський був змушений виїхати з окупованого Донбасу.

Про це пишуть у сепаратистських пабліках.

За повідомленням, колишній «секретар радбезу ДНР» Ходаковський зараз у Росії.

«Поїхали його з «ДНР» в РФ», — йдеться в повідомленні сепаратиста.

Читайте також: З’явились несподівані дані, де може бути одіозний бойовик «ДНР», який зник з окупованого Донбасу

ф1

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», Олександр Ходаковський зник з інформаційного поля самопроголошеної «ДНР» місяць тому. 11 травня ввечері на його сторінці у Фейсбук було останнє повідомлення.

Читайте також: Зниклий з окупованого Донбасу одіозний бойовик Ходаковський натякнув, що він живий

8 червня на іншій його сторінці у мережі була позначка, що він у мережі он-лайн, та жодного текстового повідомлення Ходаковський не написав.

Відтоді про нього ні слуху, ні духу — жодної інсайдерської інформації, що «глава ДНР» міг кинути «на підвал» свого головного критика і конкурента, у сепаратистських пабліках не було.

Сепаратисти припускали, що він міг поїхати в Росію, хоч була й несподівана версія, що він в Ізраїлі, бо начебто має тамтешнє громадянство. Однак повідомлення про ізраїльське громадянство зрадника України Ходаковського — із ненадійного джерела.

Зазначимо також, що Ходаковський зникає надовго не вперше.

Читайте також: Місце знаходження невідоме — зник одіозний бойовик «ДНР»

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», у 2016 році він щезав з інформаційного поля влітку на кілька місяців — із першої декади червня до початку вересня — за весь цей час давши на початку серпня лише один коментар сепаратистському ЗМІ і то, найвірогідніше, телефоном.

Читайте також: Зниклий на Донбасі одіозний терорист знайшовся, але частково

Тоді також не було відомо і так досі відомо і не стало, де саме фізично перебував Ходаковський — не виключено, що в тій же Росії, а, може, й по-тихому в Ізраїлі.

Читайте також: Один із найодіозніших бойовиків «ДНР» знайшовся — знову «засвітився» на Донбасі (Відео)

Раніше, коли розгорався скандал і його конфлікт з «главою ДНР», одіозний терорист заявляв, що може будь-якої миті покинути Донбас і виїхати до Росії.

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook