З’явились несподівані дані, де може бути одіозний бойовик «ДНР», який зник з окупованого Донбасу

Олександр Ходаковський

Олександр Ходаковський

Колишній «глава радбезу ДНР» і засновник банди «Восток» Олександр Ходаковський може перебувати в Росії, в окупованому Криму, однак не виключено, що він — в Ізраїлі.

Такі версії нинішнього місця перебування одіозного бойовика «ДНР» Олександра Ходаковського, який зник з інформаційного простору окупованого Донбасу і з Донецька близько трьох тижнів тому, ширяться сепаратистськими пабліками.

Востаннє Ходаковський давав знати про себе 11 травня — ввечері саме того дня на його сторінці у Фейсбук було останнє повідомлення. Відтоді про нього ні слуху, ні духу — жодної інсайдерської інформації, що «глава ДНР» міг кинути «на підвал» свого головного критика і конкурента, у сепаратистських пабліках не було.

Сепаратистські джерела повідомляють, що Ходаковський мав намір їхати в Росію для зустрічі з новими кремлівськими кураторами після відходу від цієї функції Суркова, та три тижні — це вважають, забагато для візиту в Москву.

Читайте також: На місце Захарченка готують нову людину — у «ДНР» глобальні чистки у верхніх ешелонах «влади»

Тому сепаратисти не виключають, що Олександр Ходаковський міг просто втекти з окупованого Донбасу, наприклад, в окупований Крим, як це раніше зробив бойовик Ігор Безлер («Бєс»).

ф2

Сепаратистські пабліки зауважують, що приблизно водночас із Ходаковським зник з інформаційного простору окупованого Донбасу і Олександр Тімофєєв — «міністр доходів і зборів ДНР», близький до «глави ДНР». Їх обох Ходаковський не раз критикував, та, не виключено, що в Москву до кураторів вони могли поїхати якщо не разом, то одночасно, щоб намагатись перетягти прихильність Кремля на свій бік.

Не виключено також, що одіозний бойовик «ДНР» Ходаковський просто поїхав кудись у відпустку, хоча раніше й заявляв, що збирається взяти участь у «виборах», які бойовики на окупованому Донбасі анонсували на осінь цього року.

За іншою версією сепаратистів, у Ходаковського начебто є громадянство Ізраїлю, тому він міг поїхати і туди. Раніше такі несподівані версії при зникненні Ходаковського не поширювали.

ф3

Зазначимо також, що Ходаковський зникає надовго не вперше.

Читайте також: Місце знаходження невідоме — зник одіозний бойовик «ДНР»

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», у 2016 році він щезав з інформаційного поля влітку на кілька місяців — із першої декади червня до початку вересня — за весь цей час давши на початку серпня лише один коментар сепаратистському ЗМІ і то, найвірогідніше, телефоном.

Читайте також: Зниклий на Донбасі одіозний терорист знайшовся, але частково

Тоді також не було відомо і так досі відомо і не стало, де саме фізично перебував Ходаковський — не виключено, що в тій же Росії, а, може, й по-тихому в Ізраїлі.

Читайте також: Один із найодіозніших бойовиків «ДНР» знайшовся — знову «засвітився» на Донбасі (Відео)

Раніше, коли розгорався скандал і його конфлікт з «главою ДНР», одіозний терорист заявляв, що може будь-якої миті покинути Донбас і виїхати до Росії.

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook