З’явились несподівані дані про походження кілограмів вибухівки, яку в Києві вилучили правоохоронці

Затримані поліцією Києва з вибухівкою

Затримані поліцією Києва з вибухівкою. Фото — МВС

Понад 6 кілограмів пластиду до їх вилучення поліцією ввечері 12 листопада, могли перебувати в центрі Києва біля Верховної Ради.

Чоловіки, яких вчора ввечері поліція Києва затримала з вибухівкою в багажнику автомобіля, виявляється, за добу до цього були в наметах на вулиці Грушевського.

Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук нардеп Єгор Соболєв.

Він заявив, що двох затриманих згодом чоловіків раніше вигнали з табору під Верховною Радою.

Читайте також: Кілограми вибухівки в багажнику машини: у столиці України планували теракт? (Фото)

Як ідеться у повідомленні нардепа, виявляється, у таборі знали і інших порушників закону, які вчиняли праворушення в Києві і були затримані.

Цих людей, за твердженням Єгора Соболєва, виявили спеціальні пости безпеки, саморганізовані в таборі протестувальників.

«Пости на Грушевського та на Площі Конституції справді стоять. Їхнє перше завдання — виявлення підозрілих предметів, які можуть пронести на територію табору, у тому числі за завданням тієї самої СБУ. Друге завдання — виявлення людей, які намагаються без причини провокувати конфлікти всередині табору, з правоохоронцями або порушувати обов`язковий у наметах «сухий закон».

Лише в останні дні людьми, які займаються цією важкою цілодобовою роботою, були ідентифіковані та не допущені/видалені з території табору:
1. Чоловік, який зруйнував пам`ятник Небесній Сотні на Інститутській і далі;
2. Людина, яка в соціальних мережах має фотографії у формі «ДНР» (інформація про нього негайно була передана Національній поліції).
3. Група із Закарпаття, члени якої систематично порушували дисципліну. Вчора увечері — через добу після вигнання комендантом їх з табору представники цієї групи були затримані поліцією з 6 кілограмами вибухівки», — написав Єгор Собоєв.

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook