З’явилась версія, як саме обстріляли «Міністерство оборони ДНР» (Відео)

Міноборони ДНР вибух тубус від грантом нічТак зване «міністерство оборони ДНР» в окупованому ДНР» Донецьку ввечері 1 лютого мало зазнати значних руйнувань, або й взагалі стати непридатною спорудою, якби спрацювали всі вибухові пристрої, про які кажуть бойовики.

За версією окупантів, на будівлю «міністерства» було спрямовано кілька гранатометів, що мали спрацювати дистанційно.

Цю версію вже за кілька годин після вибуху озвучили сепаратистським ЗМІ, терміново викликликаним на місце події, представники командування так званої «армії ДНР».

Читайте також: Постраждав висотний житловий будинок: з’явились кадри з місця вечірнього вибуху в окупованому Донецьку (Відео)

У сепаратистських мережах стверджували, що гранатометів було кілька.

ф1Як заявив так званий речник «арімї ДНР» Едуард Басурін, йдеться про два гранатомети на дистанційному управлінні, із яких спрацював лише один.

Бойовики традиційно заявили, що обстріл  — це справа рук українських диверсантів. Басурін навіть придумав якийсь особливий український спецпідрозділ, який, начебто, спеціально закинули на окуповану «ДНР» територію для влаштування саме цього вибуху. Ця заява Басуріна обсолютно голослівна — доказів цьому він не навів жодних.

Читайте також: Вибух у «міністерстві ДНР» перелякав «заступника міністра» до півсмерті (Відео)

Сепаратистські ЗМІ почали писати навіть про якийсь безпілотник, який начебто бачили у небі окупованого Донецька перед обстрілом, хоча як в темряві (вибух пролунав о 18:24 за київським часом) можна було побачити в небі безпілотник — загадка.

ф6

Обережно — на відео пропаганда бойовиків.

Сам же «міністр оборони ДНР» Володимир Кононов, про замах на якого спершу заявили терористи, прибув у «міністерство» після вибуху і заявив, що така диверсія — це робота рук професіоналів, бо аматори, на його думку, із таким би не впорались. Однак, цілком вірогідо, що такий обстріл могли вчинити самі бойовики — для них інсценувати потрібну для російських телеканалів картинку — звична справа.

Міноборони ДНР вибух тубус від грантом ніч

За словами «міністра» Кононова, гранатомети були встановлені на триногах у підвалах житлової дев’ятиповерхівки навпроти будівлі «відомства». Саме цей житловий будинок постраждав чи не більше за «Міністерство» — в ньому ударною хвилею масово повибивало вікна.

Обережно — на відео пропаганда бойовиків.

 


 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook