З’явилась реакція прокуратури на прізвища «замовників вбивства», які назвав Соболєв (Відео)

ф1Двоє підозрюваних у замовному замаху на бізнесмена і депутата Київської облради В’ячеслава Соболєва арештовані без права застави на два місяці. Замовників слідчі шукають.

Запобіжний захід 4 грудня суд обрав у закритому режимі двом молодим людям, яких правоохоронці підозрюють у намисному замовному замаху на Соболєва, в результаті якого 1 грудня в Києві від пострілу загинув трирічний син депутата.

Читайте також: У справі вбивства в Києві сина депутата Соболєва з’являється «донбаський слід» (Відео)

Сам Соболєв назвав імена людей, яких підозрює в причетності до замовлення свого вбивства.

Читайте також: Соболєв назвав замовників свого вбивства (Відео)

Частина людей, чиї прізвища назвав Соболєв, уже заявили, що готові погодитись на його пропозицію і пройти детектор брехні, щоб довести свою непричетність до злочину.

Читайте також: Смертельний постріл у трирічного сина депутата Соболєва: ЗМІ назвали імена підозрюваних (Відео)

У прокаруткурі ж не кажуть, чи вже вийшли на слід замовника замаху на В’ячеслава Соболєва і чи перевіряють людей, прізвища яких публічно назвав сам Соболєв.

Читайте також: Поліція показала зброю, з якої в Києві стріляли в депутата (Фото)

«Наразі цю інформацію повідомити не можуть, оскільки це може зашкодити подальшому досудовому розслідуванню», — заявив прокурор Максим Червоний.

Читайте також: Слідчий експеримент виявив нові подробиці смертельного пострілу в центрі Києва: у кілера був помічник (Відео)

Більше подробиць про обрання запобіжного заходу виконавцям та особи можливих замовників убивства Соболєва — у сюжеті 5 каналу.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook