З’ясувалися причини смерті відомого оперного співака Дмитра Хворостовського

віПро те, що в Лондоні у віці 55 років помер відомий оперний співак Дмитро Хворостовський, загалові повідомив російський співак Дмитро Маліков.

Маліков не пише про причину смерті. Але раніше було відомо, що Хворостовський останні два роки хворів на онкологічні захворювання.

Лікарі виявили у нього пухлину головного мозку в червні 2015 року, через що співак був змушений скасувати свої концерти.

Він пройшов курс лікування і у вересні 2015 року повернувся на сцену, виконавши головну партію в опері Джузеппе Верді «Трубадур» в нью-йоркській Метрополітен-опера.

У грудні 2016 року Хворостовський був змушений відмовитися від участі в оперних постановках. Тоді він пояснив, що продовжить давати концерти й записувати нові альбоми. У вересні цього року він відмінив концерти.

Ще у жовтні цього року ЗМІ писали про смерть Хворостовського, але тоді його рідні заперечили цю інформацію.

ззв

Дмитро Хворостовський народився в Красноярську, закінчив Красноярське педагогічне училище ім. Горького і Красноярський інститут мистецтв. Співак працював з найбільшими театрами світу, серед яких Ковент-Гарден у Лондоні, Метрополітен-Опера в Нью-Йорку й Маріїнський театр Санкт-Петербурга.

 

 


 

 

 

Мітки: ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook