«З яким блиском очей вони воюють», — Білозерська про грузинських бійців на Донбасі

Олена Білозерська

Олена Білозерська

Росія з її імперським мисленням ніколи не перестане бути агресором, тому після перемоги на Донбасі українським бійцям треба буде «тримати порох сухим». У цьому переконана Олена Білозерська — колишній журналіст, а нині доброволець, яка в складі УДА від початку війни воює на Донбасі.

У своєму блозі Білозерська згадала, як 10 років тому кореспондентом так і не потрапила в Грузію, у яку ввела війська Росія, однак вже на російсько-українській війні на Донбасі зустрілась із тими грузинами, які 10 років тому захищали Грузію від російського агресора і зараз п’ятий рік на Донбасі захищають від нього Україну.

«З яким блиском очей вони воюють — так можна битися тільки за своє. Снайпери, розвідники, артилеристи, інструктори з різних дисциплін. Мій інструктор зі снайпінгу — грузинський полковник, і перший учитель артилерії — теж грузинський полковник, знімаю перед ними капелюха», — написала Білозерська.

Читайте також: «Ця війна триватиме, поки існує Росія», — Білозерська (Блог)

Український снайпер упевнена, що після того, як за допомоги грузинських бійців українці звільнять Донбас від російського окупанта, вони допоможуть грузинам звільнити поки окуповані Росією території Грузії.

«Грузинські бійці місяцями воювали без зарплатні у добробатах. Маючи високі офіцерські звання у Грузії, йшли рядовими на контракт у ЗСУ. Наші брати по нещастю стали нашими братами по зброї. Багато хто з них казав, що віддають борги за допомогу українців в абхазькій війні 1993-го. Відтоді вже минуло 25 років… Колись ми переможемо, і настане наш час віддавати борги. Ця війна триватиме, поки існує Росія», — вважає Олена Білозерська.

Читайте також: Україна стала наступною: чому Росію не зупинили після вторгнення у Грузію (Відео)

ф0

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook