З цими думками ми віддаємо з чистим серцем славу Воскреслому Господу — Патріарх Варфоломій привітав українців із Великоднем

dfПатріарх Варфоломій, вітаючи українців з Великоднем, сказав про те, що  Пасха – це не просто найбільше свято і торжество Православної Церкви. Воскресіння – це вся наша віра, все церковне життя, вся цивілізація Православ’я, пише РІСУ.

«І з цього невичерпного джерела, весь есхатологічний рух нашого православного життя і свідчення випливає і виростає. У Воскресінні і від Воскресіння ми, вірні, пізнаємо нашу вічну долю; ми розрізняємо зміст і напрямок нашої місії у світі; і ми відкриваємо сенс та істину нашої свободи. Той, хто зійшов до найнижчих кінців землі, зруйнував ворота адові і силу смерті, піднімається з гробниці як визволитель людства і всього творіння. Людина покликана вільно приймати цей дар свободи, об’єднуючись у «спільноті обоження», у Церкві, де свобода є фундаментом, шляхом і місцем призначення», — сказав Патріарх.

Читайте також: З відчуттям особливої вдячності спрямовую наші спільні вітання українським воїнам — Предстоятель ПЦУ Епіфаній привітав українців із Великоднем

«З цими думками ми віддаємо з чистим серцем, славу Воскреслому Господу, що «дарував всім життя», Богові, що є «з нами» і «для нас», Який обіцяв бути з нами до кінця віків. І ми вигукуємо радісне пасхальне привітання: «Христос воскрес!», молячись Творцю і Викупителю світу, Який дарував всім нам життя, через світло Свого всеспасительного Воскресіння, і сповнює всіх повнотою радості і всіма спасительними дарами, щоб оспівувалось і благословлялось Його всесвяте і над-небесне ім’я». – йдеться у Великодньому посланні Патріарха Варфоломія.

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook