З пікетом і кортежем Зеленського: як КСУ розглядає Указ Президента щодо розпуску ВР (Відео)

Володимир Зеленський у Конституційному суді. Фото - сайт Президента України

Володимир Зеленський у Конституційному суді. Фото — сайт Президента України

Рішення Конституційного суду України щодо відповідності Основному закону Указу Президента України про дострокове припинення повноважень Верховної ради України цього скликання сьогодні не буде — рішення КСУ має оголосити до кінця червня.

Сьогодні у Конституційному суді України відбулась відкрита частина слухань у цій справі за поданням 62-х народних депутатів.

На засідання КСУ, як і обіцяв напередодні, приїхав Президент України Володимир Зеленський.

Читайте також: Перший тиждень нового Президента України на посаді: радикальні рішення про «перезавантаження» всієї влади (Відео)

Як повідомляє кореспондент ТСН, Володимир Зеленський прибув до будівлі суду кортежем із двох «Мерседесів» у супроводі охорони. У суді Володимир Зеленський подякував суддям за запрошення, пояснив, що Раду з низьким ступенем довіри до неї суспільства розпустив, бо так вимагає народ, і покинув засідання, щоб потім не було розмов, що начебто КСУ прийняв рішення під тиском Президента.

Читайте також: «Вперше в історії незалежної України», — Зеленський звернувся до українців з несподіваного приводу (Відео)

Судді Конституційного суду спершу заслухали сторону подання — аргументи народних депутатів, які й оскаржують у суді конституційність рішення Президента України про розпуск Ради.

Станом на 12 годину дня у КСУ почали слухати аргументи юристів сторони Президента.

Тм часом під стінами Конституційного суду тривав пікет. Там зібрались як прихильники розпуску Ради, так і активісти, які вважають Указ Президента незаконним.

Читайте також:«Вова, виходь!» — тисячі українців під АП поставили вимоги Володимиру Зеленському (Відео)

Сам Володимир Зеленський мітингарів проігнорував — до будівлі АП, повідомляють журналісти, Президент України повертався вже без охорони.

Всі подробиці — у відео ТСН 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

коментарів: 1

  1. НАРОД є джерелом ВЛАДИ. Передає свою ВЛАДУ ПРЕЗИДЕНТУ. Президент стикається з Парламентом України, який збіднив НАРОД. Президент припиняє таку діяльність ВР. ВР проти, вона хоче надалі збіднювати НАРОД, і звернулася про допомогу до КС. КС вердикує – ПРЕЗИДЕНТ не правий. Тобто НАРОД …… (підберіть слово самостійно).

TOP 100

Facebook