З-під контролю бойовиків в ході розведення сил вийшла частина досі окупованого Донбасу — командування ООС (Відео)

ф1«Ми змусили противника відійти за мінську лінію 2014 року», — так оцінює результати розведення сил і засобів на лінії розмежування на Донбасі біля Станиці Луганської 26 червня заступник Командувача сил ООС генерал Богдан Бондар.

Відповідне повідомлення опублікував у Фейсбук штаб ООС.

Як заявив генерал-майор ЗСУ, після розведення сил українські військові, які вийшли зі своїх позицій біля Станиці Луганської, зайняли більш вигідні позиції.

Читайте також: Українські військові під наглядом ОБСЄ покинули свою позицію на Донбасі в рамках Мінських угод

Крім того, з розведенням сил 26 червня цивільним мешканцям Донбасу стане зручніше і безпечніше перетинати лінію розмежування біля Станиці Луганської.

Та головне, підкреслив український генерал, частина досі окупованого Донбасу перейшла під контроль України, як це було визначено ще мінськими угодами 19 вересня 2014 року.

«Ми змусили підрозділи противника, які знаходилися на території, яка повинна контролюватися Україною, відійти за мінську лінію 19 вересня 2014 року», — заявив генерал ЗСУ Бондар.

Читайте також: За пострілом ракетниці і при круговій обороні: як бійці ЗСУ покидали свою позицію на Донбасі (Відео)

Заступник командувача ООС підкреслив, що таке розведення сил російські окупанти біля Станиці Луганської зривали з 2016 року, та нарешті 26 червня 2019 року тут відбулося успішне виконання першого етапу розведення сил і засобів. Попереду — подальше розведення.

 


 

 

 

Мітки: , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook