Юний співак із Тернопільщини дав свій перший сольний концерт у стінах школи мистецтв, де навчається вокалу (Відео, фото)

admin-ajaxПерший сольний концерт талановитого учня Владислава Боднарчука відбувся у Борщівській школі мистецтв.

Владиславові  всього дванадцять років. Але за плечима хлопця – чимало перемог на престижних вокальних конкурсах  обласного, всеукраїнського, міжнародного рівнів.

Справжнім обдаруванням називають хлопчика викладачі школи і неабияк гордяться, що мають такого учня. Учня, який дуже хоче стати відомим співаком. Владислав так і каже, що коли виросте, неодмінно стане народним артистом України.

Хто б не почув виступ цього хлопчика, неодмінно дивується: ангельським, кришталево-чистим голосом цей маленький на зріст хлопчик уміло виспівує складні партії з опер. А народні пісні у його виконанні – це особливий колорит і шарм.

Вперше я побачила і почула виступ Владислава у Тернопільському драмтеатрі, де він брав участь у збірному концерті, присвяченому Дню працівників сільського господарства. Тоді йому було лише 7 років. У залі стояв гамір. І раптом на сцену вийшов малесенького зросту хлопчик і заспівав відому народну пісню «Ніч яка місячна». І глядачі просто оторопіли. Маленьке хлоп`я співало складну академічну пісню так, що тілом бігли мурашки. Уже на останньому приспіві зал аплодував йому стоячи.

Після того концерту я познайомилася з його бабусею Марією Іванівною, яка супроводжувала онука до Тернополя. І вона розповіла, що співати він почав скоріше, ніж говорити. А якось вони прийшли на свято Миколая до музичної школи у рідному селі Більче-Золотому, де Владислав уперше побачив фортепіано. Трирічний хлопчик з цікавістю натискав на клавіші і щось співав.

Викладач вокалу Віра Тесля із Більче-Золотецької музичної школи першою побачила у ньому талант. А ще пані Віру вразила артистичність дитини, тому вона порекомендували родичам віддати його згодом до музичної школи. Так Владислав Боднарчук став учнем вокального відділу цієї школи.

Сьогодні Владислав навчається вокалу у викладача Борщівської школи мистецтв Надії Захарчук – талановитого педагога, дуже творчої особистості.

Сьогоднішній концерт – це їх спільна праця. Спільні досягнення і педагога, і учня. І варто зазначити – дуже важка праця, але і цікава водночас.

Репертуар, з яким виступив Владислав на своєму першому сольному концерті, просто вражає: арії з опер, складні народні пісні, акапельне виконання. Він не лише співак, але й поет. Хлопчик зачитав зі сцени декілька власних поезій присвячених Богу і матері.

Владислав також співає псалми у храмі рідного села, його ангельський голосок супроводжує не одну службу.

Заняття співом хлопчикові дуже подобаються. Він завжди пам`ятає якого дня і в яку годину у нього урок, що він мав вивчити чи повторити. Працювати з такими дітьми, каже Надія Захарчук, його вчителька,  велике задоволення. Тому й результат є неабияким.  Дуже допомагають юному талантові наполегливість і природна артистичність, харизма. Це те, чим нагородила його природа. Викладачам залишається лише шліфувати грані виконавської майстерності, підбирати правильний репертуар.

Хлопець любить виконувати класичні народні пісні, які часто співав разом з бабусею.

IMG_0287

Попереду у Владислава ще багато років праці над собою. Але вже є відчутними і нинішні здобутки. Із будь-якого конкурсу юний вокаліст повертається із переконливою перемогою.

Скільки їх є – уже й не перечислити.

Якось голова журі  вокального конкурсу «Пісенні Медобори», народний артист України Дмитро Гнатюк сказав, почувши спів нашого земляка, що може сміливо йти на пенсію, адже його на українській сцені замінить Владислав Боднарчук.

Успіхам Владислава радіє вся родина, а особливо – бабуся Марія. Це вона навчила його співати, бо сама має гарний голос, пише вірші. Зараз уже на пенсії, але залюбки водить онука до школи, їздить з ним на концерти, підбирає сценічне вбрання.

Перший сольний…А за ним і другий, і третій, і ще багато-багато цікавих зустрічей, промовистих перемог, дзвінких аплодисментів і щирої любові від поціновувачів співочого таланту нашого земляка.

Саме так і буде, бо є у Владислава наполегливість і бажання йти до мети.

Ірина Мадзій

Послухати запис пісні «Повій, вітре, на Вкраїну» можна  у відео ( опубліковано 2016 року):

Ще одна пісня у виконанні Владислава Боднарчука — на відео (виступ у 2018 році):

                                                                                        

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook