Юні борці із міста на Тернопільщині стали переможцями Всеукраїнського турніру з вільної боротьби (Фото)

фото: Руслан Антонюк

фото: Руслан Антонюк

Всеукраїнський турнір з вільної боротьби відбувся цими днями в Теребовлі. Уже втретє в місто приїхали спортсмени з різних куточків області та регіону, щоб поборотись за перемогу у запеклих дуелях з кращими борцями Тернопільщини і сусідніх областей. 

Приємно відзначити, що нагороди різного ґатунку з Теребовлі привезли і юні вихованці Борщівської ДЮСШ, чиїм наставником є Руслан Антонюк.  

Про цю радісну новину він написав у своєму Фейсбуці.

«8-9 грудня 2018 року в м. Теребовля проходив ІІІ відкритий всеукраїнський турнір Княжого міста Теребовлі з вільної боротьби серед юнаків та відкритий турнір з боротьби спортшколи «Інваспорт». Наші вихованці зайняли наступні місця: Коритко Богдан — 1 місце — вагова категорія 38 кг(смт. Скала-Подільська); Антонюк Андрій -1 місце вагова категорія 61 кг (м. Борщів); Антощук Владислав — 2 місце вагова категорія 41 кг(м.Борщів); Пшеничних Юрій -2 місце вагова категорія 70 кг(наш випускник м. Борщів); Лесик Євген — 3 місце вагова категорія 29 кг (м. Борщів).

Хочемо подякувати організаторам Перхалюку Володимиру та Уруському Леоніду за запрошення та хороший рівень проведення змагань. А також висловлюємо вдячність за підтримку спортивної школи в цьому році всім батькам спортсменів, депутатам двох громад Борщівської і Скала-Подільської, їхнім бюджетним комісіям, працівникам райдержадміністрації.

Паралельно в м. Біла Церква проходив всеукраїнський турнір з вільної боротьби О. Медведя серед юніорів , де наш колишній вихованець Крупа Віктор з смт. Скала-Подільська у ваговій категорії 74 кг зайняв 2 місце.

фото: Руслан Антонюк

фото: Руслан Антонюк

Вітаємо переможців і призерів цих змагань. Бажаємо не зупинятися, а працювати і досягати тільки кращих результатів», — написав Р. Антонюк.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook