Юлія Тимошенко: «Закон про деокупацію українських територій зняли з розгляду парламенту»

1Закон про деокупацію українських територій зняли з розгляду парламенту, повідомила на програмі «Свобода слова» на телеканалі ICTV. Це — злочин проти держави, вважає Юлія Тимошенко.

- Це міняє статус усього, що відбувається в Україні. Ми не визнали війною те, що відбувається на сході країни, тому в світі не можуть нас захистити — ми не визнали Росію агресором, — сказала Тимошенко.

засловами Тимошенко, це — тіньові домовленості, на яких тримається війна.  Неприйняття закону не дає можливості повернути території,  нарахувати кошти, щоб повернути все, що в нас відібрали й знищили.

Юлія Тимошенко назвала три важливі кроки, які, на її переконання, потрібно тепер зробити.

По-перше, визначити статус того, що в нас відбувається і піти в суди, щоб були притягнуті злочинці.

По-друге — не може бути домовленостей з лідерами терористів. Президент повинен повернути світ до правильного формату переговорів. «Чому США, Великобританія, ЄС, Росія, Україна не за столом  перемовин? не потрібно відкидати Мінські домовленості, але шукати дипломатичних шляхів розширити рамкиперемовин.

По-третє — влада зобов’язана проінвентаризувати всіх політиків, які заробили на війні й крові. «Поки там заробляють, ми не дочекаємося припинення війни.  Війною прикривають розвал в державі» — заявила Тимошенко.

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook