Тимошенко офіційно оголосила про перехід «Батьківщини» в опозицію: «Ми не поділяємо таку політику» (Відео)

Фото - скріншот з відео

Фото — скріншот з відео

«Батьківщина» тепер в опозиції до правлячої влади України.

Про перехід парламентської фракції «Батьківщина» в опозицію Юлія Тимошенко заявила відразу після прийняття Радою 13 листопада в першому читанні законопроекту про запровадження ринку землі в Україні.

«Наша команда заявляє про перехід партії «Батьківщина» в опозицію до політики знищення України, в опозицію до політики продовження епохи бідності. Ми оголошуємо опозицію проти розпродажу з молотка всіх стратегічних об’єктів власності України, в тому числі землі. Ми не поділяємо таку політику», — заявила Тимошенко.

У «Батьківщині» вважають, що законопроектом про ринок землі Володимир Зеленський перетенув «червону лінію» і збираються оскаржити результати голосування в суді, оскільки воно відбулось, на думку Тимошенко, з порушенням регламенту ВР.

Читайте також: Тимошенко назвала об’єднаного «зеленого» кандидата від олігархів (Відео)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», впродовж дня розгляду питання ринку землі 13 листопада фракція «Батьківщина» разом з іншими опозиційними фракціями блокувала трибуну ВР.

Читайте також: Опозиція блокує трибуну ВР через розгляд питання про продаж землі — пряма трансляція (Відео)

Під час голосування за законопроект, що запроваджує можливість купівлі-продажу ріллі в Україні, «Батьківщина» не дала жодного голосу «за».

Читайте також: ВР прийняла в першому читанні законопроєкт про ринок землі: хто з нардепів як голосував (Список)

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook