Сибірка шириться Україною: є підозра на новий випадок захворювання

ф1Вслід за спалахом сибірки на Одещині хворобу підозрюють у жінки на Житомирщині.

Про підозру сибірки в однієї з мешканок села на Житомирщині повідомило Управління Держпродспоживслужби у Житомирській області.

Там заявили, що 35-річну жінку із села Білка Коростенського району Житомирської області, разом з якою живе тільки чоловік, госпіталізували до Коростенської райлікарні із симптоми шкірної форми сибірки: «Дата захворювання – 01.10.2018, дата звернення – 04.10.2018″.

Лабораторно діагноз ще не підтвердено — аналіз триває.

«Для проведення розслідування випадку захворювання 04.10.2018 було сформовано бригаду із спеціалістів Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області, ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» та розпочато роботу в осередку захворювання. Проведені протиепідемічні та протиепізоотичні заходи.

З метою встановлення діагнозу під час розслідування було відібрано біоматеріал від хворої, проби з об’єктів довкілля (грунт, вода) для проведення лабораторних досліджень. Наразі дослідження тривають. Ситуація перебуває на контролі Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області», — йдеться в повідомленні.

Читайте також: В Україні зареєстровано спалах хвороби, що може бути смертельною для людини

Раніше цього тижня, як повідомляла ІА «7 Днів-Україна», шкірну форму сибірки підтвердили в одного з п’яти госпіталізованих селян на одещині. Вони всі разом розробляли тушу корови, в якої вивили сибірку.

Читайте також: МОЗ зробило офіційну заяву через спалах в Україні небезпечного захворювання

Через спалах сибірки на Одещині МОЗ України заявляло, що хворобу локалізовано і небезпеки її поширення з цього джерела немає.

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook