Яценюк висловився за якнайшвидшу приватизацію НАК «Нафтогаз України»

imagesПрем’єр-міністр Арсеній Яценюк виступає за якнайшвидшу приватизацію НАК «Нафтогаз України» та підприємств, які належать НАКу. Про це він заявив у понеділок на зустрічі із представниками міжнародної бізнес-спільноти.

«Нафтогаз» — це тягар. І не просто тягар, це — абсолютно і повністю непрозоре чудовисько, яке контролює величезні грошові потоки, і яке, по суті, є квазі-міністерством фінансів. Я поділюся ідеєю, яка у мене є — приватизувати енергетичний сектор на прозорому аукціоні. Усі ці «Чорноморнафтогази» і багато інших енергетичних компаній, які є частиною «Нафтогазу». Приватизувати та припинити цю постійну корупцію, яка не припиняється у державному енергетичному секторі», — сказав він.

За словами А.Яценюка, уряд також зосередиться на реформуванні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики.

«Ми хочемо встановити правила. І ми б хотіли побачити Національну комісію з регулювання енергетичного сектору незалежним органом, який регулює і демонополізує цю діяльність — діяльність кожної енергетичної компанії, яка має бути приватизована та належати приватним інвесторам», — наголосив він.

УНН

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook