Яценюк вимагає відставки міністра культури за тиск на УГКЦ

unnamedГолова Політради ВО “Батьківщина” та фракції “Батьківщина” Арсеній Яценюк вимагає відставки міністра культури України Леоніда Новохатька та його першого заступника Тимофія Кохана за погрози на адресу Української греко-католицької церкви.

Про це він написав на своїй офіційній сторінці Facebook, — передає прес-служба партії.

«Вимагаю відставки Кохана, першого заступника міністра культури, й притягнення його до кримінальної відповідальності. Як громадянин, як політик і як вірний УГКЦ глибоко обурений погрозами, до яких вдався на адресу Церкви цей «гідний» нащадок Сталіна-Галана-Костельника», — зазначив Арсеній Яценюк.

«УГКЦ була є і буде! І не просто Церквою, а ангелом-охоронителем українського духу, як і УПЦ КП», — зазначив він.

За словами Арсенія Яценюка, покарання заслуговує і «шеф Кохана» міністр Новохатько: “Сподіваюся, він буде відставлений разом з усім урядом Азарова».

Читайте також.  Міністерство культури погрожує відібрати церкви УГКЦ – Святослав (Документ)

Міністерство культури надіслало главі Української греко-католицької церкви Святославу листа, в якому фактично погрожує УГКЦ судом через участь її духовенства в акціях протесту. Про це Блаженніший Святослав повідомив на прес-конференції. У документі за підписом першого заступника міністра культури Тимофія Кохана зазначено про можливість “порушення перед судом питання щодо припинення діяльності відповідних релігійних організацій”.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook