Яценюк пояснив, чому в Україні не зроблять так, як у Греції та Італії (Відео)

540299_w_300Прожитковий мінімум і мінімальна заробітна платау 2014 році в Україні не зміняться, а пенсії будуть індексовані на рівень інфляції.

«З точки зору падіння ВВП на 3%, скорочення промислового виробництва та української економіки уряд мав би вчинити так, як вчинили у Греції та Італії, – зменшити розміри мінімальної заробітної платні і прожиткового мінімуму», — сказав, виступаючи у Верховній Раді Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк.

Питання прожиткового мінімум і мінімальної заробітної платні Яценюк назвав серед «непопулярних речей, які також будуть внесені до парламенту».

«Але ми усвідомлюємо, що цей розмір настільки малий, що зменшення цих розмірів у поточній ситуації, як би ми цього не хотіли, неприпустиме», — заявив прем’єр.

«Протягом 2014 року мінімальні прожиткові стандарти не будуть змінюватись – ми не будемо ні опускати, ні піднімати їх. Протягом 2014 року буде один і той же рівень мінімальної заробітної платні та прожиткового мінімуму, який встановлений на 1 січня», — пообіцяв Арсеній Яценюк.

Щодо індексації, то Прем’єр зазначив, що ресурсу на неї немає.

«Але ми винайшли кошти для індексації на рівень інфляції пенсій для громадян України. Тому зростання цін буде скомпенсоване індексацією, яка буде проведена урядом», — сказав прем’єр.

Відео — «5 канал«.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook