Яценюк озвучив суми виплат родинам «Небесної сотні» і підписав постанову Уряду про це (Відео)

top-photoКабінет Міністрів України одноголосно ухвалив постанову “Про соціальний захист членів сімей осіб, які загинули (померли) під час масових акцій громадського протесту, які відбулися у період з 21 листопада 2013 року до 21 лютого 2014 року”, повідомляє прес-служба Уряду.

“Ми маємо виконати частину боргу, який ми маємо перед родинами тих українців, які загинули в боротьбі, які поклали своє життя, і допомогти сім’ям, діткам, вдовам, батькам тих людей, які загинули”, — зазначив Арсеній Яценюк.

На розгляд членів Кабінету Міністрів було поставлено питання про невідкладну виплату стократного розміру від мінімального прожиткового мінімуму кожній родині загиблих – 104-м родинам.
Окрім того, відповідним проектом постанови встановлюється з 1 квітня доплата в розмірі 5 тис. грн., за словами Арсенія Яценюка, “кожній дитині, кожній вдові, батькам, які знаходилися на утриманні в загиблого”.

“І неважливо, з якого боку – і з одного, і з іншого. Це наш обов’язок перед цими родинами. Це наш обов’язок перед цими дітьми”, — заявив голова Уряду.

Рішення було ухвалено одностайно. Глава Уряду підписав відповідну постанову прямо на засіданні Кабінету Міністрів.

Відео  - «5 канал».

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook