Ярмарок у Тернополі: продавців — менше, товар — дорожчий (Фото)

PA180003-nТовар на ярмарках у різних частинах Тернополя був дещо інший за асортиментом. Якщо ви хотіли купити овочі, то до стадіону йти було марно. Натомість біля ринку «Галицький» черги шикувалися саме за картоплею, капустою.

Нагадаємо, ярмарок відбувався у чотирьох місцинах: біля Центрального стадіону, на ділянці перехрестя вулиць Миру та Дружби, на перехресті вулиць Лесі Українки і Протасевича, а також біля ринку “Галицький” (вул. Леся Курбаса).

- Нема нині торгу, зітхала бабуся, яка привезла трохи овочів та зелені, аби вторгувати кілька гривень біля «Збруча», що поряд із Центральним ринком. – Кажуть, ярмарок сьогодні, то всі люди туди пішли, немає покупців…

Читайте також. Ярмарок: яблука – по 4 грн, ковбаси – по 30-80 грн за кілограм (Фото, Відео)

Насправді, від 9-ї ранку сьогодні, 18 жовтня, на ярмарку біля Центрального стадіону було людно. Хоча продавців було помітно менше, ніж на торговиці, що відбувалася в тому місці перед Пасхою. І ціни також з 12 квітня змінилися, причому на дещо — суттєво.

Так, навесні багатьом цінники на м’ясні вироби із цифрами від 60 грн не подобалися, то тепер їх чекали інші ціни: копчена полядвиця – 102 грн/кг, копчена шинка – 96 грн/кг. Зросли ціни і на варені ковбаси, і на копчені, і на тверді сири та крупи.

Чимало людей купували мед – по 60 грн/л, яблука – по 4-6 грн/кг, олію – по 16 грн/930 г. За баклажку на 3 л просили 49 грн. Продавали поруч і різні консерви та соуси. По сусідству хлюпалася жива риба у ванночках. Дехто на коропів заглядав, але — без ажіотажу. Найдовшою була черга за цукром. Один із торговців пропонував по 380 грн/мішок, то до нього йшов мало хто. Натомість інший, який просив по 350 грн/мішок мусив привозити другу фуру – чоловік із 30 цього очікували у черзі.

За картоплею, капустою іншими продуктами черги активно шикувалися біля ринку «Галицький». Причому картоплю там тернополянам пропонували… білоруську.  Невелика сітка – кілограмів 15 — «тягнула» майже 30 грн. Загалом овочів і фруктів там було досить. Люди охоче купували яблука, мед, ковбаси, навіть саджанці і хризантеми у горщиках.

Софія Левицька

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook