Яким запам’ятається Володимир Стаюра у серцях тернополян

стаюра2Звістка про передчасну смерть відомого політика, лідера тернопільських свободівців, депутата Тернопільської міської ради Володимира Стаюри миттєво облетіла усі медіа країни.

«Невтомний борець, переконаний націоналіст, справедлива та тверда людина, щирий та благородний, чуйним та доброзичливий», -  так про нього відгукуються в соцмережах, ті хто знав особисто Володимира Івановича.

Його життєве кредо: справедливість

Він міг бути різним: різким, добрим, непримиренним, непоступливим, але завжди сміливий та справедливим.

Він не боявся говорити правду ні при режимові Януковича, ні своїм колишнім політичним союзникам. Мав силу відкрито критикувати постмайданівських керівників країни. Він був рупором правди та справедливості не тільки Тернопілля, а й України: не боявся говорити правду ні друзям, ні ворогам, ні політичним опонентам. Він був завжди собою – Людиною з власною думкою та політичною позицією!

Його притягували до відповідальності за статтею дрібне хуліганство за те що, повісив червоно-чорне полотнище на будівлю Тернопільської обласного ради 29 січня 2013 року, не задовго до Революції Гідності.

Він не боявся влади

Через події біля міської ради у квітні цього року після допиту у поліції, Володимир Стаюра в одному із інтерв’ю зазначив, що  «у Тернопіль повертаються методи часів Януковича».

«Мені це нагадує часи Майдану, коли через блокування роботи облдержадміністрації «регіонали» писали заяви в поліцію і нас викликали на допити. Методи видаються схожими. Попри те, я дякую товариству, що прийшли і підтримали мене, це дуже важливо, – коментував ті події пан Володимир.

Він завжди був попереду усіх

Стаюра у далекому 90-му був в числі тих, хто перший вивісив український прапор над Тернопільською міською радою.

Він завжди був там, де найскладніше та там, де потрібно було ризикувати життя! Володимир пішов на фронт російсько-української війни у найважчі часи. Саме тоді такі Герої зупинили наступ регулярних російських військ

Він був динамічний та різноплановим

Багато років пан Володимир займався приватним туристичним бізнесом.

Будучи депутатом Тернопільської обласної ради, очолював комісію з питань соціально-економічного розвитку.

А у 2017 році вийшла друком книга,  де Володимир Стаюра став співавтором разом із Леонідом Бицюрою та Віктором Уніатом.

Ця книжка – поєднання художнього викладу історії та документального аналізу. У ній оповідається про останній бій УПА, що відбувся на Тернопільщині в 1960-му році. Незаперечні факти спростовують наклепи, зведені Кремлем, та доводять, що єдиною метою та мрією українців завжди було здобуття незалежності України.

книга

Можливо, це був останній життєвий бій цієї непересічної особистості та людини за Незалежність України!

Українцям Володимир Стаюра запам’ятається великим Героєм та невтомним борцем за державу Україна!

Вічна Йому пам’ять!

ІА «7 «Днів-Україна» висловлює щирі співчуття родині та близьким загиблого!

 


 

 

 

Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook