Якщо не заарештували — то висвятили: УПЦ МП висвятила в єпископи одіозного священика

Фото: facebook/Євстратій Зоря

Фото: facebook/Євстратій Зоря

У неділю, 8 грудня, в Чернігові висвятили у єпископи архімандрита Української православної церкви Московського патріархату Калінніка (Костянтина Чернишова), який підтримував окупацію Криму Росією.

Про це повідомив єпископ Православної церкви України Євстратій Зоря на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, Каллінік активно сприяв окупації Криму Російською Федерацією навесні 2014 року. За що отримав відзнаку від окупантів і нею вельми хвалився. Крім того, додав Зоря, майже 4 роки тому в Лаврі його обрали на «вікарного єпископа» в Крим, але через розголос у пресі — досі побоювалися висвячувати, адже такого кандидата могли просто заарештувати як пособника окупантів.
«І от тепер вирішили, що «час прийшов». Мабуть з Росії дали добро, а тут на місці прорахували, що напередодні завтрашньої зустрічі в Парижі українська держава не схоче скандалу з Москвою. Однак мабуть побоялися робити це у Києві, тож подалися до козацького Ніжина…», — написав він.
Зазначимо, УПЦ МП розірвала церковне спілкування з Православною Церквою Греції та Олександрійським патріархатом через їхнє визнання автокефалії Православної церкви України.

 

 

 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook