Якщо черговий кандидат у президенти каже: «Я домовляюся» — шукайте його писок, нахабний і продажний, — житель Луганська

апЛуганчанин Павло Бондаренко –письменник, журналіст, блогер стисло й влучно охарактеризував справжню суть обіцянок кандидатів у президенти України  домовитися з Росією.

- Якщо якась тварина вам почне розповідати про «дагаваріцца» — сміливо бийте в пику. Бо ми бачили ЇХ — тих, з ким пропонують різні потвори «дагаваріцца».

Ми з ними стикалися обличчя в обличчя. Ми з ними розмовляли.

Ви ніколи не бачили путінського бойовика — не в телевізорі, а перед собою? Ви з ним говорили? Ви йому в очі дивилися? Йулі триндіти — не мішки тягати. Великому «полководцю» Гриценку, який побоявся піти воювати — з телевізора дуже зручно під «шампусик» розповідати, як не треба воювати. Зеленський… Тільки псих може голосувати за це… тіло.

А я, цуко, їх бачив впритул. І розмовляв. Не надто глибоко, бо пристрелити в якості головного аргументу — як 2 пальці об асфальт. А не вони головні — головна расейська офіцерня.

Там один тренд: Україну має бути знищено і приєднано до Росії.

Повірте, якщо хтось каже, що війну можна закінчити «домовившись» — це або кретин, або агент Кремля. Відтак, усі, хто вам салом по губам мастить — від Йулі до Гриценка і тупого клоуна на заробітках в олігарха Коломойського — Зеленського — або брехуни, або, що гірше…

Тому що мені у вічі «русскомірци» заявляли: не зупинимося, поки не знищимо останннього хох#ла даже єслі он на русском ізясняєцца. Ету землю надо почістіть под висшую расу. Нашу.

Максимум, що вони планують для вас, в тому числі «русскоязичніх» — пахати в шахтах на благо «вищої раси».

Вони уже пашуть — в Алчевську, Донецьку, Горлівці. На Алчевському меткомбінаті середня з/п сталеварів — 140 доларів.

Тож якщо виповзає черговий кандидат у президенти й говорить «Я домовляюся» — хріначте черевиком в писок, нахабний і продажний.

 


 

 

 

Мітки: ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook