Які проблеми найбільше турбують українців, — опитування

60% жителів України вважають головною проблемою України військові дії на Донбасі, пише Сегодня.

Конфлікт на Донбасі, корупція і безробіття є основними проблемами України – такі дані опитування, проведеного соціологічною групою «Рейтинг» на замовлення Міжнародного республіканського інституту (IRI) за фінансової підтримки уряду Канади.

Так, 60% що взяли участь в опитуванні жителів України вважають головною проблемою України військові дії на Донбасі, кількість респондентів на Донбасі, які поділяють таку точку зору на 10% нижче (50% – ред.).

Крім того, майже половина жителів України (47%) вважають, що основною проблемою для України є корупція в державних органах влади, в той час як 40% респондентів Донбасу згодні з таким твердженням.

У той же час 34% жителів Луганської та Донецької областей вважають, що одна з основних проблем в Україні – безробіття, а в решті регіонів України з цим згодні 27%.

Опитування проводилося на території України (крім окупованих територій Криму і Донбасу) 19-30 листопада 2015 методом персонального інтерв’ю вдома у респондента. Було опитано 1 800 жителів України віком 18 років і старше і додатково 1284 респондентів у Донецькій і Луганській областях. Припустима помилка вибірки не перевищує 2,3%.

 

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook