«Як же я їх ненавиджу», — мешканці окупованого Донбасу про влаштовану бойовиками «резервацію»

ДНР-разруха«Указ» так званого «глави ДНР» про заборону виїзду на підконтрольну Україні територію і відсутність на окупованому Донбасі мобільного зв’язку, що не дає можливості зв’язатись із родичами у вільній Україні, викликали у мешканців окупованих територій потужну хвилю ненависті до окупантів Донбасу.

Про це вони прямо пишуть у мережі.

Читайте також: Опублікований «указ», яким Захарченко запровадив у «ДНР» нову «залізну завісу» (Документ)

Так звану «ДНР» мешканці окупованого Донбасу називають «резервацією» і передбачають, що з окупованого Донбасу зараз виїде в Україну чимала кількість людей, які досі ще залишались під окупантами.

«Резервація ДНР». Це жахливо для нормальних людей. Практично СРСР побудували — безкінечні черги, зв’язку нема, заборона на виїзд», — констатують дописувачі.

«Більше я цих принижень не витримаю… Боже, як же я їх ненавиджу», — написала про окупаційну владу бойовиків інша дописувачка.

ф2ф3ф4

Примітно, що так званий «указ» Захарченка про заборону виїзду на підконтрольну Україні територію не підтримує навіть так званий депутат «Народної ради ДНР» Анастасія Селіванова.

У Фейсбук вона написала про свою подругу-учительку, яка, найвірогідніше, через останні рішення «глави ДНР» виїде на підконтрольну Україні територію назавжди.

ф1

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook