Як виглядав Ісус: таємниці Туринської плащаниці привідкрили зовнішність Христа (Фото, Відео)

ф1За зображенням Туринської плащаниці вчені відтворили зовнішність чоловіка, загорнутого в неї, та створили його 3D-зображення у повний зріст. Не виключно, що це — зовнішність Ісуса Христа.

У полотно, яке зараз називають Туринською плащаницею, був загорнутий чоловік зі зростом 180 см, віком від 30-ти до 40-а років із красивим обличчям. Такі висновки науковців, які однак, не певні, що загорнутий у лляний саван померлий був саме Ісусом Христом.

Справа в тому, що проведений трьома лабораторіями вуглецевий аналіз Туринської плащаниці показав, що вік її не дві тисячі років, а лише кілька століть — датують Туринську плащаницю середньовіччям. Однак деякі дослідники певні, що три лабораторії змовились надати саме такі результати досліджень, бо їх мали тримати в секреті, та натомість лабораторії наввипередки почали оприлюднювати дані.

Зараз же науковці створили 3D-зображення у повний зріст за відбитками Туринської плащаниці. Вийшла справжня статуя.

ф2ф3ф4

Це зображення чоловіка, якого після смерті загорнули в полотно, що тепер його називають Туринською плащаницею. Чи зображення це саме Ісуса Христа — достаменно невідомо. Офіційна церква ніколи й не стверджувала, що в Туринську плащаницю був загорнутий сме Син Божий.

Однак не виключено, що саме в Турині неподалік плащаниці зберігаєтсья і ще одна християська святиня і одна з найбільших загалок — чаша Грааля.

Всі подробиці — у сюжеті Факти тижня ICTV.

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook