Як вибрати ланцюжок

58e9cabd73e29d4e0dc38378ed36b713Ланцюжок — прикраса, яка привертає увагу оточуючих особливо, якщо вона має витончене оригінальне плетіння. Частіше за все серед великого асортименту прикрас обирають саме ланцюжки — вони лаконічні, додають відчуття завершеності образу, та не створюють абсолютно ніякого дискомфорту.

На противагу намистам і кольє, ланцюжки майже не відчутні на тілі й завжди підкреслюють індивідуальність, якщо поєднати виріб з оригінальним кулоном. Придбати ланцюжок можна в будь-якому ювелірному магазині, проте важливо знати деякі нюанси вибору, щоб не помилитися з покупкою. В звичайних магазинах у вас є можливість приміряти прикрасу, перевірити її якість. Купуючи ланцюжок в інтернет магазині,  покупець майже навмання обирає виріб.

При виборі ланцюжка необхідно враховувати такі моменти:

♦довжину виробу;

♦якого типу плетіння;

♦замкове кріплення;

♦вид металу.

Слід пам’ятати, що об’ємний ланцюжок великими витками не гарантує міцність виробу. Як правило, такі прикраси можуть бути пустими всередині. Цей факт треба враховувати, коли замовляєте виріб в інтернеті. В звичайному ж магазині можна перевірити ланцюжок на якість, злегка розтягнувши його та відчувши його вагу. Товстий та легкий ланцюжок свідчить про те, що він усередині пустий. Якщо всі витки будуть заповненими, то вартість виробу буде відповідною, як і вага виробу.

Тонке плетіння ланцюжка зовсім не свідчить про те, що він буде не надійним. Як правило, такі вироби довго зберігають свою цілісність і не пошкоджуються.

драгоценные цепочки

Особливу увагу слід приділити застібці, оскільки вона може зламатися і прикраса легко сповзе із шиї. Існує декілька видів замків, тому краще поцікавитися у продавця, яке кріплення буде самим надійним та зручним для вас.

Якщо ви збираєтеся носити прикрасу в поєднанні з кулоном, то при виборі звертайте увагу на такий нюанс. Дуже часто буває так, що ланцюжок не вдається гармонійно доповнити іншими деталями.

При покупці золотої прикраси необхідно поцікавитися, чи можливо обміняти або здати її в тому випадку, якщо вона не підійшла вам. Як правило, така послуга присутня в звичайному та інтернет магазині, але краще уточнити цей момент, аби потім не виникло проблем.

Зберігайте чек, який вам видали при покупці прикраси. Без нього клієнтам відмовляють у поверненні грошей або обміні коштовності. Купуйте коштовності в перевірених точках продажу, аби не придбати неякісний виріб.

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook