Як у Тернополі лікують дітей за допомогою чотирилапого друга

Дитячий "терапевт" Дені

Дитячий «терапевт» Дені

Помаранський шпіц на ім’я Денні є своєрідним терапевтом. Коли собака з’являється у кабінеті, діти відразу оживають та з неприхованою радістю поспішають контактувати з улюбленцем. Пухнастик Денні як улюблена м’яка іграшка, однак на відміну від неї має велике серце та надзвичайний розум кажуть  у Тернопільському обласному центрі комплексної реабілітації осіб з інвалідністю.

При першому знайомстві Денні поводить себе стримано, помірно леститься до рук. Діти поступово вивчають нового друга та починають обережно торкатися пухнастої шерсті. Утім знайомство не загятується надовго, бо усмішка та щирий сміх, які виникають на дитячому обличчі, відразу зближують із Денні. Метод такого спілкування із чотирилапими товаришами є основою каністерапії – різновиду терапії, яка сприяє кращій реабілітації дітей з обмеженнями у розвитку.

Читайте також:

Оскільки саме собака є тією твариною, яка сприятливо впливає на психоемоційний стан, допомагає долати стресові моменти і напруження, а також є непідробним джерелом хорошого настрою. Контактування з собакою особливо впливає на піднесений емоційний стан дітей, які страждають на аутизм, адже здатні впливати на їхню поведінку.

Відтак Денні – відмінний друг у реабілітаційному процесі, який точно знає, як зробити кожну дитину щасливою.

 Денні змусить посміхнутися навіть найсумнішого та заспокоїти найтривожнішого.

Денні змусить посміхнутися навіть найсумнішого та заспокоїти найтривожнішого.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook