Як у Києві і Страсбурзі ратифікували Угоду про Асоціацію України з Євросоюзом (Відео)

Україна-ЄС прапор України вривається в коло зірокКиїв і Страсбург – на прямому відеозв’язку. У Києві — 13 година, у Страсбурзі — 11-та.

Верховна рада України та Європейський парламент одночасно ратифікували Угоду про асоціацію України та ЄС.

Промову Президента Європарламенту у Києві та Страсбурзі парламентарі зустріли тривалими одночасними оплесками.

“З часів Другої світової війни жодна нація не платила такої високої ціни за право бути європецями”, – сказав у своєму виступі Президент України Петро Порошенко.

Після 29 листопада минулого року і повстання українців щойно Янукович вирішив зупинити хід української історії “євроінтеграція стала національною ідеєю українців”, зазначив Петро Порошенко.

“Без України об’єднаної Європи не існує”, – сказав Президент України і пообіцяв невідкладно після ратифікації в залі Верховної ради підписати закон про імплементацію ратифікованої угоди.

355 голосів “за” (ніхто не утримався і не проголосував “проти”) – і Верховна Рада України ратифікувала Угоду про асоціацію з ЄС.

Європарламентарі зустріли це оплесками.

Синхронно із Верховною Радою за ратифікацію основної частини Угоди про асоціацію Україна-ЄС проголосували і в Європарламенті. В Страсбурзі «за» це віддали свої голоси 535 євродепутатів.

Такий результат свого голосування європарламентарі зустріли оплесками стоячи.

Озразу після ратифікації у сесійній залі Президент України підписав закон про ратифікацію Угоди, яка вступає в дію 1 листопада.

 


 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook