Як у Харкові відбулися сутички між комуністами і правими силами (Відео)

Харківські комуністи і нині вважають 7 листопада великим святом

Харківські комуністи і нині вважають 7 листопада великим святом

У Харкові відбулися сутички між комуністами і правими силами, пише місцевий сайт 057.ua.

Мітингу комуністів на честь річниці Жовтневої революції вирішили перешкодити молодіжні рухи.

Комуністи зібралися біля будівлі колишнього обкому партії і мали намір покласти квіти біля Вічного вогню. Демонстрацію оточила націоналістично налаштована молодь у балаклавах, на одязі деяких були нашивки «Правий сектор». Ті, що оточили, за повідомленнями місцевих ЗМІ, почали закидати «лівих» піротехнікою, яйцями, цеглою і камінням. В руках у комуністів були портрети Леніна, прапори Компартії і Прапор перемоги.

Місцеві ЗМІ повідомляють, що «праві» намагалися не зачіпати представників правоохоронних органів — батальйон «Слобожанщина».

Одному з правих розбили голову, в нього кинув цеглину хлопець, який їхав мимо на велосипеді. Його стягнули з велосипеда, але він встиг сховатися від «правих» за кордоном міліції.

Пізніше його затримали і відвезли в автозаку в невідомому напрямку. Націоналісту, який отримав травму, надали першу допомогу і також відвезли з місця події. Пізніше правоохоронці оточили комуністів подвійним кільцем, щоб ті відійшли до свого штабу. Угруповання протилежних сил розділяли понад 350 співробітників МВС.

До оточених представників лівих сил підігнали тролейбус, в який їм вдалося сісти і поїхати.

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook