Як у Бережанах жінки шукали шлях до себе (Фото)

оснПсихологічно підтримати жінок, допомогти їм визначити сильні сторони вирішили у  Бережанському районному центрі зайнятості (РЦЗ). Там відбулося чергове засідання жіночого клубу «Берегиня».

Для членкинь клубу психолог громадської організації «Відродження нації» Ольга Горошко провела тренінг на тему «Шлях до себе».

Читайте також. Тернополянам пропонують взяти участь в конкурсі: призи — святкові подарунки та яйця

Своєрідна еволюція ролі жінки в суспільстві відбувається сьогодні. Її більше не задовольняє традиційна роль домогосподарки, і вона прагне стати матеріально незалежною від чоловіка, відкриває свою власну справу або будує кар’єру і досягає успіху. Тому спеціалісти служби зайнятості докладають чимало зусиль, аби жінки отримували максимум інформації про вакансії, можливість професійної підготовки і перепідготовки, започаткування підприємницької діяльності.

- Усе це сприяє підвищенню у жінок самооцінки, мотивації до праці, самореалізації і в кінцевому результаті – їх працевлаштуванню, — кажуть фахівці.

Захід проходив у інтерактивному режимі з використанням міні-лекцій, групових обговорень, роботи в парах, індивідуальної роботи, рольових ігор. Присутні обговорили питання становлення жінки у кар’єрі та якості, які необхідні, щоб мати успіх; дискутували про те, як досягнути балансу між роботою та сім’єю, позитивного ставлення до різних ситуацій, щоб запобігти депресіям.

Читайте також. Безробітним тернополянкам порадили, як слід будувати майбутнє

Наприкінці жінки поділилися враженнями від проведеного заходу.

- Ніби все в моєму житті є, усього вистачає: чудові чоловік і діти, затишний дім, улюблена робота, є і досвід, і знання, — каже Стефанія Савич. — Але всередині мене непомітно для оточуючих був якийсь душевний крик, багато запитань, на які я шукала правильні відповіді. Цей захід був наповнений таким позитивом, що я — ніби прокинулася. Несподівано для себе відкрила емоції, які колись затискала. Віднайшла закопані десь усередині, затиснені бажання. З’являлося нове розуміння себе як жінки, матері, дочки, подруги, колеги. Я знаю, що багато чому ще потрібно вчитися, і вже не хочу зупинятися на досягнутому…

Софія Левицька  

 


 

 

 

Мітки: , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook