Як тренуються «боги війни» (Відео)

Попри крихкий мир, українські артилеристи без перестану відточують свої навички на тренуваннях, повідомляє 24tv.ua.

Вони прагнуть захищати Батьківщину та поки їх не пускають на фронт. Українські артилеристи або як їх називають «Боги війни», відповідно до мінських домовленостей відвели озброєння на десятки кілометрів від лінії розмежування.

Читайте також: Бойовики готуються до прориву (Відео)

Одна з найпотужніших гармат, які стоять на озброєнні українського війська – це «Гіацинт». Прицільна дальність стрільби її сягає до 30 кілометрів.

Ще рік тому такі гармати лякали ворога на фронті, а тепер стріляти з них тренуються на території мирної України. Військові з досвідом діляться: зараз артилерія піднялася на зовсім інший рівень. Проте заряд, кажуть бійці, набагато слабший від тих, які використовували на війні.

Читайте також: Як морські піхотинці тренуються вести вогонь з мінометів (Відео)

Більшість воїнів – добровольці. Кожен пройшов бойове хрещення у найгарячіших точках Донбасу. Серед бійців є автомеханіки, військові, які повернулись з пенсії і навіть депутатські помічники.

Кожну гармату бійці перебирали власними руками. Адже до війни вони роками стояли законсервовані на складах. Хлопці привели їх у повну бойову готовність. Тепер чекають на нову модернізовану версію «Гіацинта» – самохідну.

Читайте також: Бойовики на Донбасі готуються наступати — тренуються наводити самохідну артилерію (Відео)

Злагоджена команда може за хвилину випустити по ворогу шість 152-ти міліметрових снарядів. А батарея здатна видати цілих тридцять. Та поки хлопці лише тренуються та навчаються.

Попри бойовий настрій та готовність у будь-який момент вирушити на передову, бійці сподіваються, що війна скоро закінчиться й вони зможуть повернутися додому.

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook