Як російських військових винагороджують за бої на Донбасі (Фото)

f3ccdd27d2000e3f9255a7e3e2c488001403004587_0_0За участь у війні на Донбасі колишнім російським військовим пропонують навчання  в престижних військових учбових закладах РФ, повідомляє «Депо.Донбас».

Волонтери розвідувальної спільноти з`ясували, як на Росії заохочують військових, які проводили свої «відпустки» у боях на Донбасі.

Повідомляється, що розслідування виявило військовослужбовця 7-ї військової бази, учасника «ростовско-українськоїго відрядження 2014″ Михайла Павлова.

Читайте також: Серед бойовиків продовжується розчарування в самопроголошених республіках (Відео)

У його фотоальбомі в соцмережах простежується стандартна географія і хронологія бойового шляху: полігон Ашулук навесні-влітку 2014 року, потім, у другій половині літа-осені 2014 року — Ростов і Донбас.

Вивчивши контакти Павлова, волонтерам вдалося встановити особу його товариша по службі і товариша по бойовому «відрядженню» Данзана Содбоєва, а також простежити його подальшу долю.

На відміну від своїх товаришів по службі по 7-й в / базі, Содбоєв обережний з публікацією фотографій донбаського періоду. В його альбомі «Збережені фотографії Данзана» є слайд, завантажений в січня 2016 із зображенням «Ордена Мужності», а також знімки з бойовими товаришами по Донбасу, що фігурують в минулих розслідуваннях волонтерів.

Читайте також: Окупанти вчинили новий страшний злочин на Донбасі

Зазначається, що серед новоспечених «однокашників» Собоєва можна зустріти масу вчорашніх контрактників, сторінки яких рясніють культом «ввічливих людей», «Новоросії» і «русского міра».

«З липня 2016 року Содбоєв зарахований до Військового університет Міністерства оборони (ВУМО) РФ, який знаходиться у Москві», — йдеться у матеріалі.

Також повідомляється, що раніше російське військове командування в знак подяки і заохочення за участь у війні проти України направило відразу двох контрактників-артилеристів з різних військових з’єднань в школу молодших командирів 242-го навчального центру ВДВ.

1234567

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook