Як працюють українські сапери на Донбасі (Фото)

Усі фото - прес-центр АТО

Усі фото — прес-центр АТО

Перш ніж звільнені позиції займуть українські військові, сапери ретельно перевіряють, чи не залишили бойовики після себе смертоносні «подарунки».

Так само допомагають українські військові розмінувати і знешкодити снаряди, що не розірвались. А таких по селах і їх околицях на Донбасі чимало. Особливу небезпеку вони становлять для ремонтних бригад, які виїздять на місце, аби відновити подачу електрики, газу чи води. Так було, зокрема, в околицях Дебальцевого.

Лише за останній місяць сапери Збройних сил України перевірили на наявність вибухово-небезпечних предметів понад 250 кілометрів автомобільних доріг та понад 100 кілометрів ліній електропередач, інформують в прес-центрі АТО.

— Особи, які використовують і застосовують ці вибухонебезпечні предмети, навчалися у професіоналів або раніше сапер2-зима в полі в маскхалатах з дорогицим займалися. Як правило, вибухівка може бути замаскована під будь-які побутові прилади. Головне для пересічного громадянина зрозуміти, що присутність підозрілого предмета в цьому місці недоцільна. Це може бути залишений портфель або дитяча іграшка. Також ми бачили маскування під вогнегасники, ручки для письма та тару під напої, — додав командир групи розмінування Збройних сил України підполковник Богдан Бабій.

Як закликають військові фахівці з розмінування, до будь-якого предмета, який є підозрілим, не слід підходити, а тим більше — рухати його. Перше, що необхідно зробити, це оповістити про знахідку якомога більше людей, по можливості обгородити міни на дорозі знешкоджені саперами АТОі повідомити ДСНС України, міліцію та саперів.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook