Як отримати криптовалюту — вчили в ТНЕУ (Фото)

фІз розвитком цифрових технологій важливе місце в економічному житті як окремих громадян, так і багатьох країн, займає майнинг криптовалют, зокрема у якості альтернативи традиційній зайнятості.

Про те, як майнити криптовалюту — вчили в Тернопільському неціональному економічному університеті — ТНЕУ. Тут відбувся майстер-клас на тему: «Майнинг криптовалют – бізнес майбутнього!».

Майнинг є, фактично, «верстатом» з створення віртуальних грошей. Можна майнити ту «монету» (криптовалюту), котру бажаємо або переходити вільно на інші «монети» і майнити їх.

З програмної точки зору майнинг-ферма – це пристрій для обчислень в розподіленій базі даних з допомогою алгоритмів і програм.

1

У майстер-класі взяли участь студенти кафедри обліку та економіко-правового забезпечення агропромислового бізнесу і доктори економічних наук, професори Р. Ф. Бруханський, Б. О. Язлюк, П. Р. Пуцентейло, Н. П. Чорна, М. К. Пархомець, доценти М. С. Палюх, І. В. Спільник, О. О. Гуменюк, І. М. Белова, О. П. Завитій, А. М. Бутов, О. В. Ярощук, Т. В. Дідоренко, Н. О. Штельма, В. Д. Забчук.

2

Майстер-клас провели практикуючі майнери криптовалют І. Гонак, А. Олійник та О. Добринюк, котрі розкрили таємниці складання майнинг-ферм, їх специфічні особливості у залежності від майнингу крипотвалют.

3

Присутні змогли побачити роботу майнинг-ферми і отримали від практиків відповіді на запитання щодо елементів майнингових систем, раціонального вибору обладнання, оцінки перспектив експлуатації, також було здійснено розрахунок енергоефективності і окупності інвестицій майнинг-ферми.

5

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook