Як із Почаївської лаври на Тернопільщині стартувала Хода миру — зйомки з висоти пташиного польоту (Відео)

ф1Хода миру завершиться 27 липня у Києві перед святкуванням Дня хрещення Київської Русі зустріччю двох колон — із Заходу та Сходу України. Організатор — Православна церква.

Західна гілка Хресного ходу заради миру, любові та молитви за Україну вирушила 9 липня о 6 ранку з Свято-Успенської Почаївської лаври на Тернопільщині.

Хресний хід супроводжує чудотворна Почаївська ікона Богородиці.

Хід очолили митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій (Генсицький), намісник Свято-Успенської Почаївської лаври, митрополит Володимир (Мороз), вікарій Тернопільської єпархії, ректор Почаївської духовної семінарії архієпископ Серафим (Залізницький).

У мережі з’явилось відео виходу колони з Почаївської лаври, зняте з висоти пташиного польоту.

Читайте також: Кремль вже підготував сценарій — у столиці України готують нову провокацію (Відео)

Додамо, що 3 липня розпочалася Хресна хода зі Свято-Успенської Святогірської лаври Донецької області. 27 липня її учасники прибудуть до столиці, де зустрінуться з учасниками Хресної ходи з Почаївської лаври. Дві Хресні ходи зустрінуться в Києві на Володимирській гірці і разом з православними Києва і паломниками з усієї України пройдуть до Свято-Успенської Києво-Печерської лаври, де відбудуться урочисті богослужіння. Хресні ходи супроводжуватимуть чудотворні ікони Божої Матері «Почаївська», «Святогірська» та інші шановані святині.

Зазначимо, що через те, що Хресну ходу за Мир організовує і проводить Православна церква Московськог опатріархату, центральна влада не виключає, що масштабних провокацій у Києві.

 

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook