«Я сьогодні пишався, що я є Президентом такого народу», — Порошенко (Відео)

ф1Президент України після заяви СБУ про спецоперацію з інсценування вбивства Аркадія Бабченка і затримання виконавця і посередника від замовника злочину ввечері 30 травня зустрівся з Аркадієм Бабченком та главою СБУ і Генпрокурором України.

Петро Порошенко відзначив високий професіоналізм українських спецслужб.

«Ми нарешті навчилися захищати. Захищати країну, захищати її громадян і робити це надзвичайно професійними зусиллями нової СБУ, яка здатна складати іспити будь-якої складності», — наголосив Президент.

Читайте також: Як українські спецслужби не дали Росії вбити в Києві громадянина РФ Бабченка: всі подробиці операції (Відео)

Аркадія Бабченка він привітав з третім днем народження (другий був тоді, як писав Бабченко, коли він на Донбасі не вмістився у вертоліт, який збили бойовики і всі на облавку загинули).

Петро Порошенко зізнався, що знав про спецоперацію і «серце стискалося», коли він дивився репортажі про «загибель» журналіста та бачив сьози і розпач багатьох громадян України від такої втрати.

«Я сьогодні пишався, що я є Президентом такого народу. За тебе переживали не тільки в редакціях, не тільки ЗМІ і телебачення – я бачив як люди плакали сьогодні і були щасливі, коли вони почули цю новину під час спільної прес-конференції Голови Служби безпеки України і Генерального прокурора. Вони раділи як за себе», — додав Петро Порошенко, зазначивши, що попри те, що цей іспит не пройшли окремі особи, важливо, що «його склала нація».

«Я хочу подякувати всім українцям, які проявили небайдужість, які готові були боротися і діяти для того, щоб зберегти країну», — наголосив Президент України.

Відео — сайт Президента України

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook