«Я не вважаю передчасною заяву про намір балотуватися в президенти» — Кличко (Відео)

imagesЛідер партії «УДАР» Віталій Кличко не вважає передчасною свою заяву про намір балотуватися на посаду глави української держави у 2015 році.

«Розуміючи всю відповідальність і провівши консультації з громадськістю, партійними організаціями, з людьми, я прийняв для себе рішення балотуватися в президенти. Ми маємо змінити ситуацію в країні», — сказав він в ефірі «5 каналу», відповідаючи на запитання, чи не була його заява про намір балотуватися в президенти на виборах-2015 передчасною.

Говорячи про бачення в опозиції конфігурації майбутньої влади, В.Кличко зазначив, що «в лавах нашої партії та опозиції загалом є багато людей, які відповідають багатьом критеріям, — бажанню жити в нормальній країні, бажанню працювати, а також моральним критеріям», — пише «Інтерфакс-Україна».

«Я переконаний, що найближчим часом ми зможемо представити вже той уряд, який зміг би змінити та реформувати країну», — наголосив він.

Відповідаючи на уточнювальне запитання, чи обговорюється розподіл майбутніх посад між лідерами опозиції, голова «УДАРу» заявив: «Це не завдання, хто які ролі відіграватиме, але ми зможемо представити ті позиції, тих людей, які відповідатимуть за окремі напрями. В нас не так багато часу. Цю команду ми презентуємо навесні».

Водночас В.Кличко зазначив, що головним завданням опозиції є зміна влади конституційним шляхом.

«Разом з усіма українцями ми зможемо дотиснути владу та змінити її в конституційний спосіб, без агресії, щоб реформи в країні нарешті відбулися», — заявив він.

Як відомо, чергові президентські вибори в Україні мають відбутися в березні 2015 р.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook