«Я брав участь у трьох операціях по віджиму сірої зони», — учасник АТО з Горлівки сказав, коли закінчиться війна на Донбасі (Відео)

МАртін Брест КП у військ формі на передовій селфі зверху«Я брав участь у трьох операціях по «віджиму» сірої зони. Ми заходили вдень під Докучаєвськ на 3 км. Це було 14 березня рік назад», — так сказав про свою участь у визволенні Донбасу від російських окупантів уродженець Горлівки Мартін Брест.

Воювати в складі ЗСУ за український Донбас він пішов із шостою хвилею мобілізації. Воював у легендарній 72-ій «Чорній бригаді» ЗСУ.

Читайте також: У бойовиків мінус одна БМП: українські бійці показали, як її знищили (Відео)

Брав участь у легендарній операції, коли українські бійці знищили дві БПМ ворога і на передову подякувати їм телефонував Президент України.

Читайте також: Президент зателефонував на передову бійцю, котрий знищив БМП бойовиків

Тепер Мартін Брест допомагає українській армії як тільки може: і словом (він популярний блогер і ведучий радіо «Армія ФМ»), і ділом — возить «по-тихому» допомогу бійцям 72-ї бригади, які зараз тримають «промку» Авдіївки.

Читайте також: «Ракети вийшли. Слава Україні!», — блогер Мартін Брест виклав оригінальну версію удару США по авіабазі Сирії

«Я просто хочу свою землю назад. Я хочу приїхати в Горлівку і щоб там не висіло це триколірне шмаття», — каже Мартін Брест.

Він вважає, що війна на Донбасі закінчиться перемогою України тоді, коли кожен український чоловік пройде через захист своєї країни не на словах, а на ділі.

Про те, як він сам для себе прийняв рішення піти на війну і як стають українськими патріотами, Мартін Брест розповів у програмі «Новые Герои Донбасса«, выпуск №23, Мартин Брест» Фабрика Думки «Донбас»

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook