Визначили кращих у турнірах з баскетболу, волейболу, гандболу, футболу, вільної боротьби і легкої атлетики (Фото)

P5230003-nXVIII Спортивні Ігри учнівської молоді Тернопільщини завершилися.

Читайте також. У Підволочиську ревуть двигуни – Чемпіонат України з мотокросу (Фото, Відео)

Фінальні змагання з легкої атлетики пройшли на Центральному стадіоні у Тернополі.

Нагадаємо, цей комплексний спортивний захід тривав протягом 2013-2014 навчального року.  Спортивні Ігри учнівської молоді – це хороший засіб масового залучення школярів до занять фізичною культурою і спортом, виявлення обдарованих юнаків та дівчат, який охоплює всю шкільну молодь області. Змагання з тринадцяти видів спорту серед загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів та з шести видів серед загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів дають можливість проявити себе кожному школяру, повідомив сайт ОДА.

Читайте також. День Героїв: містом йшла багатотисячна колона тернополян у вишиванках (Фото, Відео)

Школярі двох типів навчальних закладів – шкіл І-ІІ та І-ІІІ ступенів брали участь у турнірах з баскетболу, волейболу, гандболу, футболу, настільного тенісу, вільної боротьби, легкої атлетики, легкоатлетичного кросу та спортивного туризму. Прочинаючи зі змагань у навчальних закладах, районних та обласному етапі, Спортивні Ігри охопили близько 10 тисяч школярів.

Якісну роботу із залучення школярів до занять фізичною культурою показали насамперед Бережанський, Зборівський, Бучацький, Теребовлянський, Збаразький, Чортківський, Козівський райони та Тернопіль.

В обласному етапі ігор високий рівень майстерності показали юні футболісти Тернополя та Бережанського району, волейболістки Тернополя та волейболісти Збаразького, Теребовлянського та Бережанського районів, заліщицькі та бережанські тенісисти, юні баскетболісти Тернополя, Гусятинського та Зборівського районів.

- Наша держава потребує молодих, талановитих, освічених та фізично загартованих юнаків та дівчат, які збудують для себе і наступних поколінь успішну Європейську державу, — сказав заступник голови обладміністрації Леонід Бицюра.

Виконувач обов’язків директора департаменту освіти і науки обладміністрації Ольга Ютовець пообіцяла, що в закладах освіти Тернопільщини фізичному розвитку учнів приділятимуть ще більше уваги і Тернопільщина пишатиметься спортивними досягненнями школярів на всеукраїнських змаганнях.

- Сьогодні в колонах учасників змагань є спортсмени, які зійшли на п’єдестал пошани чемпіонату України з легкої атлетики та гідно представлятимуть Україну на міжнародних чемпіонатах, — зауважив начальник управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації Ігор Підгайний.

 


 

 

 

Мітки: , , , , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook