«Виставковий сезон відкрили, а далі — нові та цікаві заходи!» — про туризм на Тернопіллі (Фото)

Uitt-2015 036Основна туристична подія весни — міжнародна виставка «Uitt-2015″ завершилася. Тернопілля брало активну участь в роботі виставки та зустрічах передбачених програмою заходу.

Нагадаємо, ХХІ Міжнародна туристична виставка Uitt «Україна – Подорожі та туризм» відбулася 25-27 березня у Києві. Про це повідомили у департаменті розвитку інфраструктури, транспорту та туризму Тернопільської ОДА.

Читайте також. Найкращими на Тернопіллі визнали райцентр Шумськ і селище Язлівець

Як і щороку, зустріч провідних туристичних операторів проходила на виставкових площах Міжнародного виставкового центру. Тернопілля вдало використало свій шанс побувати на цьому заході та представити нові туристичні продукти, а також туристичний потенціал краю.

Після проведення департаментом розвитку інфраструктури, транспорту та туризму робочих зустрічей в районах області, до участі у виставці зголосилося чимало представників туристичного бізнесу регіону. До огляду на виставковому стенді «Тернопілля» пропонували заклади Кременецького району (Центр вільного часу «Панорама», Кременецько-Почаївський ДІАЗ, Національний природний парк «Кременецькі гори»), Бучацького (База відпочинку «Над Стрипою»), Збаразького (Національний заповідник «Замки Тернопілля»), Заліщицького (Туристичний комплекс «МішиН Сіті»).

Читайте також. До туристичного логотипу Тернопілля потрібне гасло — триває конкурс (Фото, Відео)

Були там і друкована продукція великої кількості суб’єктів туристичної діяльності, а також різні видання туристичного спрямування. На нашому стенді представили чи не найбільше інформації за всю історію Тернопілля у виставковій діяльності.

- Виставка повністю підтвердила свою назву «Україна – Подорожі та туризм», — зазначив заступник директора департаменту розвитку інфраструктури, транспорту та туризму облдержадміністрації Назар Яворський. — Цього року популярним був саме внутрішній туризм, адже він ще не звіданий українцями та істотно дешевший від закордонного.

За три дні роботи виставки на стенді побувало більше 800 відвідувачів, які цікавилися новинками туристичного сервісу області. Найпопулярнішим був матеріал від закладів розміщення «Панорама», «Над Стрипою» та «МішиН Сіті». Усі відпочинкові центри пропонували активний і сімейний відпочинок на будь-який смак і гаманець.

- Пропагуючи нові туристичні продукти, до створення яких ми залучаємо наш туристичний бізнес, можемо співпрацювати на партнерських умовах із сусідніми областями, – на завершення сказав Назар Яворський. — Виставковий сезон відкрили, а далі — нові і цікаві заходи!

Софія Левицька  

 


 

 

 

Мітки: , , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook