Вишнівецька ОТГ — одна з перших в Україні, де ухвалено програму розвитку підприємництва

IMG_3033Вишнівецька об’єднана територіальна громада на сесії  Вишнівецької селищної ради ухвалила Програму розвитку малого та середнього підприємництва на період 2018-2019 років.

Програма була розроблена робочою групою у рамках Меморандуму про співпрацю між Громадською організацією «Центр регіонального розвитку та права» та Вишнівецькою селищною радою.

Тож Вишнівецька ОТГ стала однією з перших в Україні, де  ухвалено програму розвитку МСП.

— Розвиток малого підприємництва в нашій країні — чи не одне з головних завдань, що стоїть перед державою і, зокрема територіальними громадами, — каже експерт Центру регіонального розвитку і права  Ольга Мазаєва. – Адже в умовах децентралізації саме мале підприємництво мало б дати поштовх розвитку ОТГ, стати однією з основ бюджетів громад.

За словами  Ольги Мазаєвої, розвиток малого підприємництва в ОТГ міг би стати добрим стимулом для повернення молоді із закордону в Україну.

Програму розвитку малого та середнього підприємництва у Вишнівці було розроблено в рамках проекту «Об’єднані територіальні громади – осередки розвитку малого підприємництва у сільській місцевості», який проваджується у Тернопільській області ГО «Центр регіонального розвитку та права» за підтримки Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні»,яку виконує Фонд Східна Європа та партнери.

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook