Вирок Зайцевій і Дронову у справі смертельної харківської ДТП: чому експерти не побачили очевидного (Відео)

Засуджені Олена Зайцева і Геннадій Дронов. Фото — УНІАН

Засуджені Олена Зайцева і Геннадій Дронов. Фото — УНІАН

Обом підозрюваним у смертельніх харківській ДТП, що забрала життя шести людей, суд призначив однакове покарання — по 10 років за ґратами.

Однак і після винесення рішення судом першої інстанції у справі залишилось багато «білих плям».

З’явились вони і так і не зникли в тому числі через роботу експертів.

Читайте також: Смертельної харківської ДТП могло не бути: оприлюднені несподівані дані експертизи (Відео)

Зокрема, попри покази свідків і електроніки «Лексуса», харківські експерти офіційно не змогли встановити швидкість, з якою автомобіль під керівництвом Олени Зайцевої збив людей на тротуарі: в ході розгляду спарви швидкість змінювалась від 60-ти до понад 100 кілометрів на годину.

Читайте також: У справі резонансної харківської ДТП новий поворот: до справи долучили результати екпертизи про швидкість авто Зайцевої (Відео)

Суд так і не знайшов потенційного свідка — водія червоного автомобіля, з яким, вірогідно, перед самою аварією вела перегони Олена Зайцева.

Сторона потерпілих так і не може зрозуміти, чому після того, як в організмі Олени Зацевої після смеретельної аварії знайшли опіати, Зайцеву суд не визнав людиною, яка керувала авто в стані під дією наркотиків.

Читайте також: У справі смертельної харківської ДТП з’явився несподіваний свідок, який дав суперечливі свідчення у суді (Відео)

Так само багато претензій має до результатів експертизи і інший засуджений — Геннадій Дронов. Його захист заявив про оскарження рішення суду першої інстанції, тим більше, що експерти іншого інституту втановили і швидкість «Лексуса», і інші обставини ДТП.

Читайте також: Наркотичне сп’яніння Зайцевої у момент смертельної харківської ДТП: експерти у суді сказали своє слово (Відео)

Чому експерти не побачили очевидного справі під час ї їрозгляду в суді першої інстатнції — у сюжеті Факти Тижня ICTV на відео — з 2 хв 55 сек.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook