Виробники картоплі в Україні масово скорочують площі, або взагалі відмовляються від цього бізнесу, — експерти назвали причини

фото із вільних джерел

фото із вільних джерел

Про це зявлять аналітики Української плодоовочевої асоціації (УПОА) на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Зокрема експерти, говорячи про перспективи нового сезону, відзначають, що вони є не дуже хорошими, адже професійні виробники картоплі в Україні масово скорочують площі, або взагалі відмовляються від цього бізнесу.

«Основна причина полягає в тому, що експортувати свіжу картоплю не дуже вигідно, а внутрішній ринок знаходиться в стадії стагнації — споживання продукції падає, а ціни вже котрий рік поспіль, лишаються низькими. В той же час, витрати на виробництво продукції постійно зростають», — йдеться в повідомленні.

Враховуючи всі ці фактори, фахівці говорять про перспективу суттєвого зниження виробництва картоплі професійними картоплярами, що може призвести до суттєвого зростання внутрішніх цін, і зробить експорт не дуже привабливим для виробників. Крім того, в поточному році очікується збільшення обсягів переробки картоплі внаслідок відкриття кількох нових переробних підприємств, що буде також сприяти підтримці внутрішнього попиту на картоплю.

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook