Виплата пенсій у селах України: «Укрпошта» зробила важливу заяву

пенсійне посвідчення і грошіСільські пенсіонери України у наступному році і далі отримуватимуть пенсії з рук листонош.

Про це заявили в «Укрпошті«, повідомивши, що це державне підприємство уже домовилось про відповідні угоди з Пенсійним фондом України на 2019 рік.

Пенсії працівники пошти в наступному році розноситимуть в усіх областях України.

«Після прийняття рішення про виділення Укрпошті 500 мільйонів гривень на покриття збитків, пов’язаних з послугою доставки пенсій, Укрпошта досягла згоди з ПФУ щодо доставки та виплати пенсій у 2019 році. Філії Укрпошти в усіх областях України успішно провели переговори та підписали відповідні протоколи з регіональними управліннями ПФУ. Найближчим часом очікується укладання відповідних угод між Пенсійним фондом та Укрпоштою в усіх регіонах України без винятку.

Таким чином, всі пенсіонери, які отримували пенсії в Укрпошті, та ті, хто бажає це зробити вперше, без перешкод будуть їх отримувати через Укрпошту», — йдеться в повідомленні.

Читайте також: Виплата пенсій без Укрпошти: половина пенсіонерів України залишиться без грошей? (Відео)

«Укрпошта продовжить виплачувати пенсії в 2019 році та доставляти їх, як і раніше, в усі населені пункти країни: як у великі міста, так і в найменші та найвіддаленіші села», – зазначив генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

«Ми налаштовані продовжити доставляти пенсії та соціальні виплати нашим громадянам. Ця послуга є особливо затребуваною у мешканців малих населених пунктів, де відсутні банківські офіси чи банкомати, і доставка Укрпошти – єдина можливість отримати кошти «на руки», – зауважив директор департаменту фінансового бізнесу Артур Муравицький.

Читайте також: Принести пенсію в кінці грудня буде нікому: з відділення на Тернопільщині звільняються всі листоноші (Відео)

Крім того, «Укрпошта», виконуючи доручення Президента України, не просто припинила закриття своїх відділень у селах, а навпаки — розширює мережу.

«Найближчим часом планується відновити роботу понад 50 відділень зв’язку, 11 нових відділень – запустити до кінця року. Укрпошта також буде активно співпрацювати з місцевими громадами, де відділення зв’язку залишаються закритими з технічних причин, пов’язаних з неможливістю подальшої експлуатації або у зв’язку з їх неукомплектованістю», — заявляє «Укрпошта».

Читайте також: «Я наказую», — Порошенко поставив жорсткі вимоги керівнику «Укрпошти» щодо листонош і пенсій (Відео)

Також припинені звільнення листонош — «Укрпошта» готова набирати працівників: «Укрпошта офіційно призупиняє з 17 грудня поточного року всі дії, пов’язані з оптимізацією сільської мережі. Крім того, буде проведена робота щодо працевлаштування на вакантні посади колишніх працівників, у разі їх звернення. Наразі в Укрпошті незаповненими є 1188 вакансій листонош та 667 вакансій операторів».

Читайте також: Мінсоцполітики пояснило, як виплачуватимуть пенсії за січень

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook